17.05 – 19.05.2024 г. – Вилно селище ,,Сабази’’- програма

19.04 – 21.04.2024 г. – Вилно селище ,,Сабази’’- програма

Екскурзия – Франция и ИталияСрок: учебна година 2023/2024
Отг.: В. Лозанова, И. Гечкова, 
Б. Драгойкова
Преход до Седемте рилски езераСрок: учебна година 2023/2024
Отг.: В. Иванова, Хр. Михайлова
Батак – пещера „Снежанка“Срок: учебна година 2023/2024
Отг.: В. Иванова, Хр. Михайлова
Девин – Орлово око – Ягодинска пещера – Дяволското гърлоСрок: учебна година 2023/2024
Отг.: В. Иванова, Хр. Михайлова
Велико Търново – Мадара – Плиска – Преслав – Дряновски манастир – ГабровоСрок: Х.2023 г.-VІ.2024 г.  
Отг.: Р. Димитрова, Хр. Михайлова, 
Д. Иванова и др. учители
Пловдив – Калофер – Карлово – СопотСрок: Х.2023 г.-VІ.2024 г.  
Отг.: Д. Иванова, Р. Димитрова,
Хр. Михайлова,  В. Иванова
Участие в Националния туристически поход  „По стъпките на Ботевата чета Козлодуй-Околчица”  2024 г.Срок: 27.V.-02.VI.2024 г.
Отг. Д. Иванова, Р. Димитрова и
др. учители
Медвен, Жеравна, Котел – къщите музеи на Захари Стоянов и Йордан ЙовковСрок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.   
Отг.: Р. Димитрова, Д. Иванова,
Хр. Михайлова и др. учители
Югоизточна България: Пловдив – Хасково – Перперикон – Кърджали -ЗлатоградСрок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.   
Отг.: Д. Иванова, Р. Димитрова,
Хр. Михайлова и др. учители
София (Национален исторически музей, Храм-паметник „Ал. Невски”, Софийски университет „Климент Охридски”, НБ „Св. Св. Кирил и Методий”, Археологически музей, театрална постановка)Срок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.   
Отг.: Д. Иванова, Р. Димитрова, 
Хр. Михайлова , В. Иванова
Пловдив – Кюстендил – посещение на къща музей „Димитър Пешев“, Художествена галерия „Владимир Димитров-Майстора“, Римските терми, крепостта Хисарлъка и др.Срок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.   
Отг.: Д. Иванова, Р. Димитрова, 
Хр. Михайлова
Пловдив – Белинташ – ПловдивСрок: учебна 2023/2024 г.
Отг.: С. Геленов
Пловдив – Пирин/Стара планина – ПловдивСрок: учебна 2023/2024 г.
Отг.: С. Геленов, Н. Манат-Жекова
Пловдив – Цигов чарк  – ПловдивСрок: учебна 2023/2024 г.
Отг.: З. Иванова
Пловдив – Панагюрище – Копривщица – ПловдивСрок: учебна 2023/2024 г. 
Отг.: З. Иванова
Пловдив – Казанлък – ПловдивСрок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.
 Отг.: Я. Узунова, Е. Пайташка
Пловдив- Старосел-ХисаряСрок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.
Отг.: Я. Узунова, Е. Пайташка, Н.Маргова
Пловдив – Мелник – РупитеСрок: Х.2023 г. – VІ.2024 г.
Отг.: Я. Узунова, Е. Пайташка, 
Н.Маргова, И.Нанкова
Италия/АнглияСрок: III. 2024 – IV. 2024 г.  
Отг.: Н. Гюлева
Езикова практика – АнглияСрок: VII. 2024 г.  
Отг.: М. Йорданова